STOVYKLAVIETĖ BEBRUSYNĖ

Neregėta gamta ir atsipalaidavimas

Bebrusynės stovyklavietė esanti prie Bebruso ežero leis pasimėgauti gamta, pasidžiaugti Lietuvos klimatu ir laiką praleisti visiškai paprastai. Gamta, ežeras ir Jūs. Ko gi daugiau gali prireikti norint atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių.

REZERVACIJA

Rezervuokite stovyklavietes telefonu
+370 627 88379

Galite apsistoti trylikoje poilsiaviečių:

Erdvioje stovyklavietėje „Bebrusynė“, atokiai viena nuo kitos, įkurta 14 poilsiaviečių.

Atvykę rasite:

Pavėsines su stalais ir suolais, elektrą kiekvienoje pavėsinėje, laužavietes su suoliukais ir pakankamai erdvės palapinėms aplink pavėsines, bendrą valties įleidimo vietą, lauko WC, lieptą į ežerą. Atvykimas nuo 14h, išvykimas iki 12h.

Kaina:

Vienai parai 35€ už vieną poilsiavietę.
XXL pavėsinė – 100€/para

Planuojant apsistoti ilgiau – yra galimybė pasistatyti kemperį.

Persigalvojus dėl poilsio ir atšaukiant rezervaciją arba neatvykstant – avansas negrąžinamas.

TAISYKLĖS

Stovyklavietėje netoleruojamas triukšmas, šūkavimas, muzikos leidimas, trukdymas kitiems poilsiautojams ilsėtis, šiukšlinimas, stovyklavietės inventoriaus gadinimas, nepagarba kitiems poilsiautojams ir jų poilsiui, nepagarba gamtai. Po stovyklavimo šiukšles reikia išmesti į aptvertoje teritorijoje prie vartų esantį šiukšlių konteinerį, paliekant stovyklavietę tvarkingą kitiems stovyklautojams. Išvykstant gerai užgesinkite laužavietę.

Stovyklavietės ramybės valandos: nuo 22:00 iki 8:00 prašome gerbti kitų stovyklavietės svečių norą ir teisę į ramų poilsį ir nakties ramybę.

Nesilaikant šių taisyklių administracija pasilieka teisę iškeldinti iš stovyklavietės taisyklių nesilaikančius stovyklautojus bet kuriuo paros metu negrąžinant sumokėtų pinigų.

Tel. nr. pasiteiravimui:

+370 627 88379